Carrefour Polska otworzył w Wołominie swój nowy hipermarket. Oprócz znanych i sprawdzonych konceptów handlowych sieci, w nowym sklepie Carrefour wprowadził kolejne rozwiązania i nowości produktowe. Nowy hipermarket na powierzchni ponad 4100 m kw. zaoferuje prawie 25 tys. produktów.

Nowy hipermarket Carrefour mieści się w Galerii Wołomin i jest to ten sam sprawdzony koncept handlowy, co otwarty w 2015 r. sklep w Jaworznie. Tym samym Carrefour Polska powiększył swoje portfolio wielkopowierzchniowych obiektów handlowych w Polsce do 85 sklepów.

Hipermarket oferuje klientom różnorodny asortyment produktów, wśród którego znaleźć można blisko 240 rodzajów warzyw i owoców. Dodatkowo, najbardziej wymagający klienci skorzystają z oferty działu „Kuchnie Świata” oraz działu produktów prozdrowotnych, w tym ponad 1200 produktów ekologicznych, sojowych, bezglutenowych, bez laktozy, a także produktów dla diabetyków.

W sklepie dostępne będzie świeżo wypiekane na miejscu pieczywo oraz wyroby cukiernicze, a także wybór wędlin i serów sprzedawanych w ladach tradycyjnych. Klienci poszukujący wyrobów mięsnych, powstających na miejscu, będą mogli skorzystać z oferty dojrzewalni wołowiny oraz z własnej Wędzarni Carrefour. Dodatkowo, na specjalne życzenie klienta pracownik działu mięsnego może świeżo zmielić mięso oraz przygotować z niego kiełbasę białą.

Wśród kilkudziesięciu tysięcy artykułów dostępnych w nowym hipermarkecie klienci znajdą również markę „Jakość z Natury Carrefour”, która powstaje z poszanowaniem środowiska naturalnego, zgodnie z zasadami zrównoważonego rolnictwa, a ich jakość kontrolowana jest przez Carrefour „od pola do talerza”.

W nowym hipermarkecie, mieszkańcy Wołomina i okolic będą mogli przystąpić do programów oszczędnościowych. W ramach „Karty Dużej Rodziny”, każda rodzina z miasta i okolic, która posiada co najmniej trójkę dzieci, będzie mogła skorzystać z rabatu aż do 10 proc. na całe swoje zakupy. Na podobny rabat mogą liczyć również osoby powyżej 60. roku życia, w ramach cieszącej się dużą popularnością „Karty Seniora”. W każdy wtorek mogą otrzymać 10 proc. rabatu na swoje zakupy.

Red. (źródło: Biuro Prasowe Carrefour)

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ