Firma Sante przybliża zagadnienia biowitalności produktów spożywczych. – Jakość pokarmów znajduje odzwierciedlenie w emitowanej przez nie bioenergii, którą można zmierzyć, stosując m.in. międzynarodową skalę André Bovisa. Pokarm, którego biowitalność wynosi więcej niż 6500 Bv (jednostek Bovisa), oddziałuje korzystnie na człowieka. Najwyższą biowitalność mają dziko żyjące rośliny o długim okresie wegetacji, czyli warzywa, owoce, zboża i orzechy. Podwyższają one potencjał energetyczny człowieka oraz zdolność do radzenia sobie z pokarmem o niskiej biowitalności – podaje firma Sante.

– Firma Sante, wprowadzając innowacje produktowe, opiera się na najnowszych osiągnięciach biofizyki, wedle których światło jako fala elektromagnetyczna i zarazem strumień fotonów ma ogromny wpływ na jakość żywności, a przez to na organizm człowieka. Z badań profesora biofizyki Fritza Albeta Poppa wynika, że na jakość pokarmu wpływa zmagazynowana w nim ilość światła w postaci fotonów oraz stopień ich synchronizacji. To biofotony odpowiadają za przebieg  kilku miliardów reakcji chemicznych zachodzących w organizmie człowieka. Według Erwina Schrödingera (1887-1961), laureata Nagrody Nobla, w żywieniu chodzi o „przekazanie organizmom energetycznego porządku ze środowiska”. Pokarm jest informacją, a jego jakość objawia się w zdolności do usuwania z organizmu entropii (nieporządku) i wprowadzaniu negentropii (porządku) – informuje Sante.

– Idealny pokarm działa przede wszystkim jako transformator brakujących częstotliwości elektromagnetycznych. Z danych eksperymentalnych wynika, że wszelkie składniki  nienaturalne zakłócają pole biofotonów, desynchronizując je i obniżając zdolność do wprowadzania porządku w organizmie. Z tego powodu firma Sante świadomie dobiera surowce o potwierdzonej jakości, a także rezygnuje ze sztucznych składników. Wizytówką Sante są produkty stworzone w 100% ze składników pochodzenia, będących źródłem korzystnych częstotliwości – podaje firma.

– Z danych eksperymentalnych wynika, że wszelkie składniki nienaturalne zakłócają korzystne właściwości żywności. To powód, dla którego firma Sante stosuje aromaty naturalne, choć są znacznie droższe niż syntetyczne. Zastosowanie aromatów naturalnych zamiast syntetycznych pozwoliło podnieś biowitalność produktów Sante o ok. 900 Bv. Sante rezygnuje także z innych sztucznych dodatków: ulepszających smak, teksturę czy przedłużających trwałość produktów – informuje Sante.

Sante informuje również, że jest jedyną firmą w Polsce, która stosuje podczas produkcji Wodę Ożywioną. – To woda poddana technice granderyzacji, która przywraca jej naturalne właściwości regenerujące i podwyższa biowitalność produktów. Produkty wytworzone na bazie Wody Ożywionej są smaczniejsze i zachowują naturalnie dłużej świeżość. Woda Ożywiona jest także dostępna bezpłatnie do picie dla klientów Studio Sante Uzdrowiska Miejskiego – podaje Sante.

– Sante stosuje rygorystyczny system kontroli jakości, zgodny z Globalną Normą dotyczącą Bezpieczeństwa Żywności z najwyższym poziomem zatwierdzenia zgodności. Dodatkowo jako jedyny producent żywności w Polsce kontroluje również poziom biowitalności zarówno surowców, jak i gotowych produktów trzema niezależnymi metodami. Wyniki badań potwierdzają, że produkty firmy Sante odznaczają się wysoką biowitalności (ok. 8000 Bv), czyli znacznie więcej niż stanowi graniczna wartość 6500 Bv, od której zaczyna się pozytywne działanie energetyczne na organizm człowieka – informuje firma.

Sante jest ekspertem na rynku zdrowej żywności w Polsce i na świecie. Bogata i różnorodna oferta obejmuje ok. 250 produktów. Ważnym elementem działalności firmy Sante jest edukacja prozdrowotna i holistyczne podejście do zdrowia. Sante organizuje konferencje i prelekcje na temat prawidłowego odżywiania, ogólnopolskie eventy oraz spotkania z ekspertami i autorytetami w dziedzinie zdrowia. Publikuje systematycznie materiały prozdrowotne, uwzględniające najnowszą wiedzę z żywienia i medycyny.  Centrum edukacji prozdrowotnej Sante jest także utworzone w 2015 r. Studio Sante Uzdrowisko Miejskie z Wodą Ożywioną i strefami: Beauty, rehabilitacji i odnowy biologicznej. Unikatowe na skalę europejską SPA & Wellness poprzez pielęgnację ciała i ducha oraz najnowocześniejsze terapie i personalną opiekę dietetyczną zapewnia holistyczne podejście do zdrowia. Więcej informacji na stronie: www.sante.pl

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ